Cemaat Seni Nasıl Kafesledi Ali Sabancı?

Fethullah Gülen'in internete düşen ses kayıtlarından sonra Cemaat'in Mustafa Koç, Ali Sabancı ve Turgay Ciner gibi ünlü iş adamları ile ilişkileri tekrar gündeme geldi. Sabah yazarı Rasim Ozan Kütahyalı a Haber'de katıldığı programda 'Seni hangi dosya ile kafeslediler Ali Sabancı açıkla!' diye seslendi.

01 Şubat 2014 Cumartesi 07:30
Cemaat Seni Nasıl Kafesledi Ali Sabancı?

Fethullah Gülen'in son ses kayıtlarında Aydın Doğan'ın damadı Pegasus Havayolları'nın sahibi Ali Sabancı'nın Cemaat ile arasında nasıl bir ilişki içine girdiğini gözler önüne seriyor.

Dün gece A Haber ekranındaki Gece Ajansı programında Sabah gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı Ali Sabancı ve büyük işadamlarının Cemaat ie aralarındaki ilişkilere dair çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

'SENİ NASIL KAFESLEDİR'

Rasim Ozan Kütahyalı Ali Sabancı'ya da çağrı yaparak, "Seni hangi dosya ile kafeslediler açıkla" dedi.

Kütahyalı canlı yayında Ali Sabancı'nın iki konuda "kafeslenmiş" olabileceğini iddia ederek, o dosyalardan birinin Muhsin Yazıcıoğlu meselesi olduğunu söyledi. Yazıcıoğlu'nun hayatını kaybettiği kazadaki helikopterin Ali Sabancı'ya ait olduğunu açıklayan Kütahyalı, o dosya ile paralel yapı tarafından tehdit edilmiş olabileceğini öne sürdü.

 

    Yorumlar

banner13
banner14
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Karikatür
  • Gazze
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv