Karşıyakalı Dağcılar Doğa İle Buluşuyor

İzmir'in en eski dağcılık kulüplerinden biri olan İzmir Karşıyaka Dağcılık Kulübü, 2013-2014 yürüyüş sezonuna Mordoğan-Çatalkaya Köyü-Ayı Balığı Plajı yürüyüşü ile başlayacak.

19 Eylül 2013 Perşembe 10:37
Karşıyakalı Dağcılar Doğa İle Buluşuyor

Kulüp sözcüsü Bayram Balaban; “Öncelikle yeni sezonumuzun tüm doğasever arkadaşlarımıza hayırlı olmasını temenni eder, yeni sezonda başarılı ve sağlıklı yürüyüşler dileriz. Ayrıca, güzel İzmir’imizdeki çok saygın, çok değerli diğer dağcılık kulüplerimizin de yeni sezonları başlamaktadır. Diğer dağcılık Kulüplerimize de yeni sezonda başarılı ve sağlıklı yürüyüşler diliyoruz.

Bu hafta sonu yapacağımız 2013-2014 sezonumuzun ilk yürüyüşü olan Mordoğan- Çatalkaya Köyü-Ayı Balığı Plajı yürüyüşü için; 22 Eylül 2013 Pazar günü sabah saat 08.00’de İzmir’den Mordoğan’a hareket edilecek, önce Mordoğan’da ihtiyaç molası verilecektir. Mola sonrası yaklaşık saat 10:30 gibi Mordoğan girişten yürüyüşe başlanacaktır. Buradan önce Çatalkaya Köyüne ve oradan da Eski Mordoğan’a yürünecek, eski Mordoğan Köyü'nde verilecek 20 dakikalık ihtiyaç molası sonrasında ise Ayı Balığı Plajı'na varılacaktır. 3-4 saatlik serbest saatte Ayı Balığı Plajı'nda isteyenler piknik yapacak, isteyenler ise denize girebileceklerdir. Daha sonra tekrar geriye İzmir’e hareket edilecektir. İzmir Karşıyaka Dağcılık Kulübümüzün 2013-2014 yürüyüş sezonunun bu ilk etkinliğine tüm doğasever arkadaşlarımızı bekliyoruz.” dedi.

    Yorumlar

banner13
banner14
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Karikatür
  • Gazze
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv