Mamak Belediyesi web sitesini yeniledi

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Mamak Belediyesi web sitesinin ara yüzünü yenileyerek vatandaşların kullanımına sundu. Web sitesini yenileyerek daha zengin daha kullanışlı bir hale getiren Mamak Belediyesi site içeriğinde görselliğini...

26 Eylül 2013 Perşembe 11:28
Mamak Belediyesi web sitesini yeniledi

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Mamak Belediyesi web sitesinin ara yüzünü yenileyerek vatandaşların kullanımına sundu.

Web sitesini yenileyerek daha zengin daha kullanışlı bir hale getiren Mamak Belediyesi site içeriğinde görselliğini de iyice geliştirdi. www.mamak.bel.tr adresiyle kullanıcılara ulaşan Mamak Belediyesi’nin internet sitesi güncel bilgiler de içeriyor. Mamak için hazırlanan projelerin tanıtıldığı sitede, belediye tarafından yapılan organizasyonlar hakkında güncel bilgilendirme köşesi bulunuyor. Yine belediye tarafından yapılan ihalelere ait bilgilerin de yer aldığı köşe ile yerel yönetimler tarafından yapılan imar değişikliklerinin bulunduğu bilgilendirme köşesi ile vatandaşlar belediye ile alakalı bir çok bilgiye hızlı bir şekilde ulaşabiliyor.

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül; teknolojiyi hizmet için kullandıklarını dile getirip, “Web sitemizde Mamak Belediyesi ile alakalı son derece güncel bilgiler bulunuyor. Projelerimizin tanıtımları, ihalelerin duyuruları, organizasyonlar hakkında bilgiler bulunuyor” dedi.

www.mamak.bel.tr adresinin en güncel bölümlerinden birini de belediye haberlerinin yer aldığı bölüm oluşturuyor. Belediye yatırımlarını, kültürel ve sanatsal etkinliklerini, eğitim, sağlık ve zabıta denetimleri gibi belediye hizmetlerini konu alan haberler sürekli olarak güncellenerek vatandaşlar haberdar ediliyor.

Site içerisinde online tahsilat kısmından vatandaşlar vergilerini ödeyebiliyor ve borçlarını sorgulayabiliyor. Online Kent Bilgi Sistemi Haritasını kullanarak vatandaşlar, taşınmazlarına ait imar durumu, emlak ve arşiv bilgilerini güncel uydu görüntüsü altlığı üzerinden görüntüleyebiliyor. Bunların dışında site içerisinde yer alan bir çok interaktif bölümle vatandaşlar işlerine yarayacak bilgilere online ulaşabiliyor.

    Yorumlar

banner13
banner14
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Karikatür
  • Gazze
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv